ODKAZY

DĚKANÁTNÍ

Mládež děkanátu Přerov je facebooková skupina, která sdružuje asi 200 mladých z našeho děkanátu. Najdete zde informace o všech akcích, které pořádáme, ale i fotky, či jiné zajímavé čtení, nabídky na různé brigády, dobrovolničení, atd.

Abyste viděli obsah skupiny, je nutné mít účet na FB a zažádat o členství ve skupině.

Kostelní myši je instagramový účet spravovaný mládežníky z přerovského děkanátu. Objevují se zde fotky z akcí, které pořádáme nebo na kterých jsme společně byli. Moc informací zde nenaleznete, ale zato zaručeně uvidíte, jak to u nás žije!

Stránky farnosti Přerov jsou místem, na kterém se dočtete o všech novinkách v přerovské farnosti. Zároveň zde naleznete i fotky a články z toho, co už proběhlo.

Centrum pro rodinu Ráj Pavlovice u Přerova je místem, které má stálou nabídku programů pro rodiny s dětmi nejen v jejich sídle. Dále poskytuje partnerské poradenství. Pořádá akce pro rodiče a prarodiče formou přednášek nebo besed. O prázdninách jsou zde nabídky příměstských táborů pro děti a akce pro mládež.

DIECÉZNÍ

ADCM znamená Arcidiecézní centrum mládeže Olomouc. Spolupracují se zástupci mládeže a kaplany pro mládež v děkanátech a na svědomí mají třeba také Arcidiecézní setkání mládeže. A co je nejlepší - můžete se u nich v kanceláři kdykoliv stavit na kafe!

Archa je táborová základna uprostřed krásné přírody, stejně jako Přístav nabitá akcemi. Zážitky odtud jsou vždycky silné - o tom se ale musíte přesvědčit na vlastní kůži.

Přístav je centrum pro mládež, které pořádá nejrůznější (nejen) víkendové akce. Neustále jsou tam čtyři mladí, tzv. týmáci, kteří vás kdykoliv rádi přivítají - dveře máte vždycky dokořán!

INSPIRACE

iZIDOOR je mobilní aplikace pro tvůj duchovní růst s podněty pro osobní modlitbu.
Najdeš zde:

• průvodce duchovním životem
  • citáty, komentáře k nedělnímu evangeliu, ukázky z knih
  • životní příběhy světců
  • interaktivní mapa
  • databáze organizací věnujících se pastoraci mládeže
  • kurzy a aktivity pro osobní rozvoj

Můžeš si ji stáhnout zdarma na Google Play pro Android, pro Apple bude zanedlouho ke stažení.

Salesiánské mediální centrum jsou stránky salesiánské rodiny, které vznikly při programu Mediální škola (více se o této škole dozvíte přímo na webu). Můžete zde načerpat tipy na zajímavé filmy, klipy, citáty, ale také zde najdete materiály k přednáškám nebo zajímavé odkazy.

Signály jsou křesťanské médium, kde můžeš čerpat ze spousty parádních blogů, videí a dalších materiálů, i když nemáš účet. Dále zde prohloubíš svůj duchovní život, najdeš zde akce a spolča v okolí, ale i "pokecáš" s kamarády i s neznámými na chatu. Tak proč si nezkusit založit účet!?

Click To Pray jsou stránky podporované papežem Františkem, která slouží k více účelům. Můžeš se zde "modlit s papežem" na úmysl který na daný měsíc má. Nebo můžeš aplikaci využít ke každodenní modlitbě - ranní, přes den a večerní. Poslední možností je modlitba na úmysly druhým lidí, který tam oni napíší. Aplikace je pouze v šesti světových jazycích (čeština tam není) a hezké je, že u každé modlitby můžete zakliknout, že jste se na tento úmysl pomodlili.

Aplikaci si lze stáhnout zdarma na Google Play pro Android, také na iTunes pro Apple a je třeba se zaregistrovat a nebo je vše možné udělat přes webové stránky.