SPOLEČENSTVÍ

Schola Boží Bang

Boží Bang je uskupení tvořené dětmi a mladými, kteří se nebojí zpěvem chválit Boha. Už přes dvě dekády doprovází dětské mše svaté v Přerově, ale mimo to loňský rok vydali své již druhé CD s autorskými písněmi. Těšit se tedy můžeme na pěknou řadu jejich koncertů - přijďte je podpořit!

Vedoucí - Ivanka Slivková
(schola@bozi-bang.cz)

Tábory přerovské farnosti

Již od roku 2006 každoročně skupinka vedoucích z Přerova pořádá pravidelně v prvních dvou týdnech prázdnin letní tábor pro děti od 7 do 15 let. Letošní tábor byl v táborové základně Kamenec v Čermné ve Slezsku - uprostřed přírody, stany s podsadou, zděná základna, kam se pojede i letos.

Hlavní vedoucí - Jenda Bernard
(jendabernard@gmail.com)

Společenství Eden

V přerovské farnosti také funguje již přes 20 let společenství Eden, které pravidelně pořádá letní tábory (druhá polovina července) a víkendové akce pro děti (podzimní a pololetní prázdniny). Po mnoho let se tábory konají uprostřed lesů na základně se stany s podsadou (Hoštejn, Bohuslavice) a zúčastňuje se jich obvykle kolem 50 dětí z přerovského okolí.

Hlavní vedoucí - Honza Vystrčil
(tabor.eden@gmail.com)

Ministranti

Mívají každou druhou sobotu schůzku na centru Sonus, kde se zdokonalují ve svých dovednostech u oltáře, také si společně zahrají nějakou hru nebo se naučí něco zajímavého. Také jezdí na společné víkendovky a jejich hlavní úkol je sloužit nejen při mších svatých u oltáře.

Vedoucí - kaplan Petr Janíček

Spolčo pro děti na 2. stupni ZŠ

Každý 3. čtvrtek v měsíci od 17:30 se na Sonusu schází děti na 2. stupsi ZŠ. Naším cílem bude společně se co nejvíce přiblížit Pánu, ale zároveň i mezi sebou. Můžete se těšit na modlitbu, netradiční hry, pokec s kamarády i něco na zub. Nebojte se a přijďte se s námi setkat! Těšíme se na Vás na všechny!

Vedoucí - Rosťa Brhlík, Emily Šmídová, Anička Štěpánová
(spolcoprerov@email.cz)

Spolčo pro děti na 1. stupni ZŠ

Každou středu před dětskou mší, což je jednou za 14 dní, se potkáme od 17 hodin na Sonusu, kde se společně modlíme, přemýšlíme, diskutujeme, ale také hrajeme hry a skvěle se bavíme. První spolčo proběhne ve středu 22. září.

Nebojte se a přijďte se mezi nás podívat!

Vedoucí - Marek Hradil a Pavel Sýkora
(marekhradil03@email.cz)

V případě jakýchkoli připomínek k obsahu webových stránek pište na info@mladezprerov.cz