ANIMÁTOŘI

Zdeněk Mlčoch - kaplan pro mládež

Kontakt: zdenek.mlcoch35@seznam.cz

Pochází z malé vesničky Sobělice patřící do farnosti Rataje a jeho dětství prožil pouze s mámou a babičkou. Na střední školu se rozhodl jít do Prahy na průmyslovku zaměřenou na potravinářské technologie. A ihned po maturitě se rozhodl jít cestou kněžství, tudíž rok strávil v konviktu v Olomouci a pak ihned navázal na studie bohoslovectví také v Olomouci. Nyní už začíná svůj pátý rok kněžství a působí nově ve farnostech Dřevohostice, Pavlovice u Přerova a Domažlice, kam se přesunul po pěti letech působení v Přerově. Byl zde nejdříve rok jako jáhen a poté čtyři roky kaplanem a také měl na starosti mládež. Tu má jako kaplan pro mládež i nadále, ale musí za námi dojíždět z Dřevohostic. Ve svém volném čase, kterého opravdu moc nemá, nejraději relaxuje, zajede si na kole, zajde si zaplavat nebo se projít do přírody. Je velmi společenský a s každým se dá do řeči. Rád se s vámi uvidí, když za ním přijedete na kafe za ním na faru.

Adam Kopec - vedoucí animátorů

Kontakt: adam@archweb.cz

Adam žije v Předmostí. Vystudoval gympl a následně začal se strojárnou v Brně. Povahově je spíše klidný a rozvážný (neověřujte si to u jeho sester). Stává se, že když by měl mluvit, tak mlčí a naopak, když by měl mlčet, tak mluví. Mezi jeho hlavní záliby patří atletika a hra na trumpetu. Taky ale například rád čte noviny, tančí společenské tance, seká trávu a hledá kopce s krásným výhledem. Ve farnosti je znám jako ten, co všude jezdí na kole, jí jablka i s ohryzkem a leccos ví (za což je neoprávněně označován za drbnu ...). Ač se postu animátora dlouho vyhýbal, nakonec to zkusil a nelitoval. Začal jako statistik a MEMař, po celkem krátké době pak převzal zástupcování.

Vojta Dostal - správce webových stránek

Kontakt: dostal.vojtech@gmail.com

Je rodákem z Přerova a má vystudovanou strojní fakultu VUT v Brně. Již na gymplu věděl, že se chce ubírat technickým směrem, proto byla volba jasná a stalo se skutečností, že nakonec pracuje v Brně v oboru, který vystudoval. Má rád téměř jakýkoliv sport, už si jich vyzkoušel plno, ale od dětství je neustále láska k basketbalu, dále rád jezdí na kole, běhá a zahraje si pinec. Ve svém volném čase často zabíjí svůj volný čas, a proto se diví, že plno věcí dělá na poslední chvíli. Rád si vyrazí s kamarády do přírody a nebo do hospody na pivo. Animátorem je již 4 roky a to díky našemu kaplanovi a nejdříve si říkal, co tam vůbec bude dělat, ale postupem času se mu tato služba zalíbila. Kromě animátorů jezdí na tábory a pomáhá ve středisku u Salesiánů v Brně a ještě velmi rád ministruje. 

Anička Štěpánová

Kontakt: stepanovaanicka@email.cz

Anička je věčně vysmátá pohodářka, jejímž snem je jednou vyjet na misi s Lékaři bez hranic. I proto se bezhlavě vrhla do studia medicíny, ač si v prváku ještě pořádně nedokáže představit, co všechno to obnáší. Má-li 20 minut volna, neváhá je vyplnit svou oblíbenou kratochvílí, a to spánkem. Mimo to se ráda věnuje dětem, jako vysloužilá florbalistka využije každou příležitost honit se za čímkoliv kulatým (rozumějte tak, že provozuje s nadšením jakýkoliv týmový sport), dobře se zrelaxuje u tvorby grafiky a za volantem... Ale ze všeho nejvíc miluje svůj vykutálený animátorský tým.

Klárka Šimíčková

Kontakt: klarasimickova@email.cz

Klárka je mladá animátorka, která se díky svým aktivitám ráda stává ještě mladší. Pochází z Horní Moštěnice, ale v současnosti tráví více času v Brně, kde studuje na zdravotního laboranta. Jejím třetím domovem je pro ni Centrum pro rodinu Ráj v Pavlovicích, kde vede tábory a moc ji to baví. Mimo to ráda vaří, řídí, chodí na procházky a túry do přírody, poslouchá Ebeny a občas si s chutí sedne za šicí stroj a něco za ním vytvoří. Je nedochvilná a někdy se neumí vyjadřovat, jinak je to ale čupr veselá osůbka, která má v zásadě ráda lidi.

Hanička Ptáčková

Kontakt: hanka.ptackova@email.cz

Hanička je celkem fajn. Animátoruje za Přerov, kde i studuje na velmi prestižním ústavu, třetím nejstarším na Moravě; Gymnáziu Jakuba Škody, a za dva roky třeba i odmaturuje. Mezi její záliby lze zařadit poslech nemetalové a neelektroswingové hudby, nějaká ta snaha o tvorbu uměleckých hodnot a nesmyslně dlouhých a květnatých vět, četba knih, kterou neprovozuje až tak často a hlavně sledování filmů, které provádí ještě míň. Celkově se nebrání alternativním pohledům na svět v jakémkoliv odvětví a její občasný zasněný pohled značí snahu přemýšlet, tudíž není třeba se ho děsit. Pro odpovědi na vaše zvídavé dotazy všeho druhu ji můžete kontaktovat na mailu, Facebooku, či v nejlepším případě, kdy se k vám odpověď možná i dostane, fejs tu fejs.

Ivanka Slivková

Kontakt: ivcaslivkova@seznam.cz

Ivanka byla vedena k animátorství už příkladem svých starších sourozenců. Pochází z Přerova a studuje logopedii v Brně. Ve svém volném čase moc ráda zpívá, ať už v přerovské schole Boží Bang, nebo kdykoli když má chuť - doma či na ulici. Ve schole se ale kromě zpěvu věnuje jejímu vedení. Ačkoli není zapálený sportovec, ráda si občas zacvičí nebo zabloudí na bazén. Vždy dá však přednost návštěvě kavárny se svými přáteli. V čase prázdnin zůstává věrná farnímu táboru. Během let se však z malé tábornice vyklubala ne až tak malá vedoucí. Ze všech filmových žánrů upřednostňuje pohádky a taky... pohádky. Za životně důležitou potravinu považuje zmrzlinu.

Terezka Ptáčková

Kontakt: tereza.ptackova@email.cz

Bydlí v malinkaté vesničce jménem Grymov. Studuje na výšce druhým rokem na učitelku češtiny a společenských věd pro 2. stupeň a střední školu a prvním rokem andragogiku v profilaci personální rozvoj v Olomouci. Ve svém volném čase, kterého nemá úplně mnoho, nejradši jí a spí. Jinak také vyluzuje zvuky na ukulele a klavír, čte, sleduje seriály a nebo poslouchá hudbu. Dost často ji můžete zahlédnout v kavárně buď s nějakou osobou, nebo s dobrou knížkou. Animátoří už nějaký ten pátek a doufá v nové přírůstky do našich řad.

Káťa Stojanová

Kontakt: stojanova.kata@seznam.cz

Káťa je absolventkou prestižního přerovského gymnázia a nyní studentkou 2. ročníku lékařské fakulty v nedaleké Olomouci. Svůj volný čas ráda tráví společně s hrnkem zázvorového čaje a zachumlaná v dece nad detektivkou od norského autora Jo Nesba, nebojí se však ani vyrazit na túru do přírody nebo se proběhnout po okolí své malebné vesničky nedaleko Přerova. Už skoro tradicí se pro ni stalo, že část svých prázdnin tráví na dětském letním táboře a na chmelové brigádě, kde často přichází na spoustu nápadů na program některých animátorských akcí.

Monča Fojtů

Kontakt: fojtumonika@seznam.cz

Monča se mezi animátory dostala čirou náhodou po Světových dnech mládeže v Krakově roku 2016. Momentálně studuje obor Logopedie v krásném studentském městě Olomouc. Ráda si zazpívá ve schole, ať už v té přerovské nebo studentské v Olomouci. Svůj volný čas nejraději tráví s kamarády, s čokoládou, v přírodě nebo s dobrou knížkou - a nejlépe vše dohromady!

Terezka Kopcová

Kontakt: tereziekopcova@seznam.cz

Terezka je studentkou čtvrtého ročníku na gymnáziu Jakuba Škody v Přerově. Stále si ještě není jistá, jakou další cestou studia se má vydat, zatím nejvíce preferuje pedagogickou fakultu v Olomouci. Svůj volný čas nejraději tráví se svými přáteli. Za nejlepší seriál považuje Přátelé. Neváhá využít příležitosti zahrát si jakýkoliv sport, i když se už žádnému nevěnuje. Od malička jezdí na tábory, na kterých je nyní už vedoucí a v posledním roce se začala zaučovat jako zdravotník.

Dája Rychtová

Kontakt: rychtova.d@seznam.cz

Dája se narodila v Přerově, ale už pár let je Předmošťačkou. Studuje gympl v Přerově. Jednou by se jako dobrovolník chtěla podívat někam do Afriky. Taky není tajemstvím, že se zajímá o životní prostředí a snaží se ho šetřit, například nakupováním v Bezobalu. Snadno ji poznáte po sluchu, její smích totiž upoutá pozornost každého člověka. Snaží se, aby z ní vyzařovala dobrá nálada. Ačkoliv se sama považuje za introvertku, má velmi ráda lidi, a taky si ráda s někým jen tak pokecá. I přesto, že má 3 mladší sourozence, vyhledává příležitosti, jak by si mohla zablbnout s dětmi. Už druhým rokem vede Spolčo pro děti prvního stupně. Ve volném čase pořád něco kuchtí, takže je dost pravděpodobné, že pokud navštívíte nějakou mládežnickou akci, její muffin vás nemine. Je to nejmenší animátorka přerovského děkanátu, a proto se řídí větou "Co je malé, to je milé".

Pavel Sýkora

Kontakt: pavliksyk@seznam.cz

Pavel je rodákem z Předmostí, a protože ho nikdy nebavilo učení, tak po skončení střední školy vyrazil objevovat svět pracujících do místní Prechezy. Svůj volný čas rád tráví hraním počítačových her, sledováním seriálům a konzumací dobrého jídla, které je ochoten si i uvařit. Jeho životním mottem je "co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek, odlož to na pozítří a budeš mít dva dny volna" podle něhož se řídí a rád tak nechává věci na poslední chvíli. Přestože se považuje spíše za samotáře, ochotně vykládá vtipy a životní historky a kolem něj se tak vždy rozléhá hlasitý smích a veselí.

Klárka Oulehlová

V případě jakýchkoli připomínek k obsahu webových stránek pište na info@mladezprerov.cz
© 2022 Animátoři přerovského děkanátu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!