ANIMÁTOŘI

Zdeněk Mlčoch - kaplan pro mládež

Pochází z malé vesničky Sobělice patřící do farnosti Rataje a jeho dětství prožil pouze s mámou a babičkou. Na střední školu se rozhodl jít do Prahy na průmyslovku zaměřenou na potravinářské technologie. A ihned po maturitě se rozhodl jít cestou kněžství, tudíž rok strávil v konviktu v Olomouci a pak ihned navázal na studie bohoslovectví také v Olomouci. Nyní už začíná svůj pátý rok kněžství a působí nově ve farnostech Dřevohostice, Pavlovice u Přerova a Domažlice, kam se přesunul po pěti letech působení v Přerově. Byl zde nejdříve rok jako jáhen a poté čtyři roky kaplanem a také měl na starosti mládež. Tu má jako kaplan pro mládež i nadále, ale musí za námi dojíždět z Dřevohostic. Ve svém volném čase, kterého opravdu moc nemá, nejraději relaxuje, zajede si na kole, zajde si zaplavat nebo se projít do přírody. Je velmi společenský a s každým se dá do řeči. Rád se s vámi uvidí, když za ním přijedete na kafe za ním na faru.

Adam Kopec - vedoucí animátorů

Adam žije v Předmostí. Vystudoval gympl a následně začal se strojárnou v Brně. Povahově je spíše klidný a rozvážný (neověřujte si to u jeho sester). Stává se, že když by měl mluvit, tak mlčí a naopak, když by měl mlčet, tak mluví. Mezi jeho hlavní záliby patří atletika a hra na trumpetu. Taky ale například rád čte noviny, tančí společenské tance, seká trávu a hledá kopce s krásným výhledem. Ve farnosti je znám jako ten, co všude jezdí na kole, jí jablka i s ohryzkem a leccos ví (za což je neoprávněně označován za drbnu ...). Ač se postu animátora dlouho vyhýbal, nakonec to zkusil a nelitoval. Začal jako statistik a MEMař, po celkem krátké době pak převzal zástupcování.

Marek Hradil 

Marek už není takové mladé ucho! Po ukončení studia na přerovském Škodově gymplu se vydal na studium historie a českého jazyka na FIldě v Olomouci. Animátorství jej i po letech stále baví a naplňuje. Je to klidný introvert, který ovšem ve společenství dobrých přátel dokáže dost vyniknout. Ve volných chvílích rád čte knížky, vyráží na procházky do okolí Přerova, zapne si fotbal, poslouchá křesťanskou hudbu a nebo sleduje pořady o vaření. Sám se ale do vaření moc nehrne.  O prázdninách pak rád vyráží za dětmi na tábor, kde dělá již několikátým rokem vedoucího.

Hana Ptáčková

Hanička je celkem fajn. Animátoruje za Přerov, kde i studuje na velmi prestižním ústavu, třetím nejstarším na Moravě; Gymnáziu Jakuba Škody, a za dva roky třeba i odmaturuje. Mezi její záliby lze zařadit poslech nemetalové a neelektroswingové hudby, nějaká ta snaha o tvorbu uměleckých hodnot a nesmyslně dlouhých a květnatých vět, četba knih, kterou neprovozuje až tak často a hlavně sledování filmů, které provádí ještě míň. Celkově se nebrání alternativním pohledům na svět v jakémkoliv odvětví a její občasný zasněný pohled značí snahu přemýšlet, tudíž není třeba se ho děsit. Pro odpovědi na vaše zvídavé dotazy všeho druhu ji můžete kontaktovat na mailu, Facebooku, či v nejlepším případě, kdy se k vám odpověď možná i dostane, fejs tu fejs. 


Terezie Kopcová

Terezka je studentkou na Univerzitě Palackého v Olomouci na Fakultě tělesné kultury. Svůj volný čas nejraději tráví se svými přáteli. Za nejlepší seriál považuje Friends. Neváhá využít příležitosti zahrát si jakýkoliv sport, nejčastěji jde ale o discgolf. Od malička jezdí na tábory, na kterých je nyní už vedoucí a zdravotník.

Pavel Sýkora

Pavel je rodákem z Předmostí, a protože ho nikdy nebavilo učení, tak po skončení střední školy vyrazil objevovat svět pracujících do místní Prechezy. Svůj volný čas rád tráví hraním počítačových her, sledováním seriálům a konzumací dobrého jídla, které je ochoten si i uvařit. Jeho životním mottem je "co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek, odlož to na pozítří a budeš mít dva dny volna" podle něhož se řídí a rád tak nechává věci na poslední chvíli. Přestože se považuje spíše za samotáře, ochotně vykládá vtipy a životní historky a kolem něj se tak vždy rozléhá hlasitý smích a veselí.

Káťa Stojanová

Káťa je absolventkou prestižního přerovského gymnázia a nyní studentkou lékařské fakulty v nedaleké Olomouci. Svůj volný čas ráda tráví společně s hrnkem zázvorového čaje a zachumlaná v dece nad detektivkou od norského autora Jo Nesba, nebojí se však ani vyrazit na túru do přírody nebo se proběhnout po okolí své malebné vesničky nedaleko Přerova. Už skoro tradicí se pro ni stalo, že část svých prázdnin tráví na dětském letním táboře a na chmelové brigádě, kde často přichází na spoustu nápadů na program některých animátorských akcí. 

František Pizúr

František je již třetím rokem studentem Střední průmyslové školy ve svém rodném městě, tedy v Přerově. Jeho aktuálním životním cílem je odmaturovat (o dalších životních plánech se toho prozatím moc neví). Mezi jeho hlavní záliby patří nepříliš známý sport, kolová, který se dá jednoduše popsat jako fotbal na kole. Kromě kolové a cyklistiky obecně, má v oblibě čtení knížek všeho druhu a sledování filmů, ovšem není ani proti výletům do přírody nebo kamkoliv jinam. Rovněž má v celku bohatý duchovní život, což dokazuje jeho dlouholetá služba coby ministranta. Co se povahy týče je vcelku uzavřený sám do sebe a většinou toho moc nenamluví, ale když má nějaký dobrý nápad nebo postřeh nebojí se projevit vlastní názor (pokud se však rozmluví je těžké ho umlčet). 

Miroslava Švorčíková

Mirečka aktuálně studuje na Gymnáziu Jakuba Škody v Přerově. Ráda by za rok odmaturovala a poté odcestovala do Litomyšle na svou vysněnou vysokou školu. Během dne pořád někde lítá, od bojového umění po umění výtvarné. Ve volném čase také ráda hraje na klavír a čte knihy různých žánrů, ať už knihy historické nebo červenou knihovnu. Povahou je spíše introvert, ale mezi přáteli je známá jako ta, co je pro každou legraci. K animátorství se dostala jako slepý k houslím, ale nejspíš už u toho zůstane.  

Marie Pizúrová


Martin Souček 

Martin je rodákem z Přerova, kde od narození (s krátkými nebo delšími přestávkami) žije. Je absolventem přerovské obchodní akademie a v současné době pracuje v Hranicích v sociálních službách ale cestou tam toho prošel víc. Preferuje aktivní a efektivní styl práce ale zároveň se snaží být otevřený ostatním (někdy úspěšně a někdy ne). Mezi jeho záliby patří moderní technologie, příroda a v určité míře i sport.

Terezie Zlámalová


Natálie Tomčíková


V případě jakýchkoli připomínek k obsahu webových stránek pište na info@mladezprerov.cz
© 2023 Animátoři přerovského děkanátu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky