Modlitby mládeže prosinec 2023

Poslední modlitby mládeže letošního roku se konaly v pátek 8. prosince v Přerově v kostele sv. Vavřince. Modlitbám předcházela také mládežnická mše, po které v půl osmé začal program samotných modliteb. Ty se nesly ve vánočním duchu - četl se příběh o vánočním bláznovi, který se vydal za hvězdou a po cestě postupně rozdal všechny věci, jež vlastnil. Na konci této své cesty poznal, že rozdáním všech věcí si ve svém srdci udělal místo pro Krále. V průběhu příběhu zazněly také různé otázky k zamyšlení, na které si mohl každý sám odpovědět. Program v kostele byl zakončen společnou fotkou a pak už jsme se všichni přesunuli na Sonus, kde nás čekalo občerstvení, příjemná atmosféra a hlavně zábava v podobě času stráveného se skvělými lidmi.

Miroslava Švorčíková

Odkaz na fotky z modliteb zde

Plakátek akce