MODLITBY MLÁDEŽE - VDĚČNOST

Stanoviště, děkování Bohu, adorace, agapé, koulovačka a mnoho dalšího za co můžeme být vděční, že proběhlo 11. ledna v přerovském kostele sv. Vavřince na modlitbách mládeže.

Plakátek na lednové modlitby mládeže VDĚČNOST

S novým rokem přišlo mnoho nového, ale zůstalo i něco z toho starého. První Modlitby mládeže roku 2019 se konali v Přerově v kostele sv. Vavřince a jejich tématem byla vděčnost. Nejdříve se rozjímalo o úryvku z Písma, a pak následoval hlavní program. Po kostele byla rozmístěna stanoviště, na nichž byly papírky s texty, které vždy připomínali nějakou oblast ze života. Cílem účastníka bylo nejen splnit zadaný úkol, ale také poděkovat Bohu za dary ve svém životě. Na konci duchovního programu byla ještě adorace a píseň o vděčnosti. Pak už se účastníci tradičně přesunuli na Sonus, kde bylo připraveno agapé. To se ještě v průběhu rozproudilo krátkou koulovačkou nebo stolními hrami.

Děkujeme všem, co se zúčastnili, a ty, co nemohli přijít, zveme na další Modlitby mládeže tentokrát v Brodku u Přerova.

Za animátory Štěpa Kosík