MODLITBY MLÁDEŽE DUBEN 2023

V pátek 14. 4. jsem se zúčastnila modliteb pro mládež, které se konaly v kostele v obci Kokory. Sraz byl před sedmou hodinou večer, aby se přichystaly židle do půlkruhu před oltářem. V kostele jsme byli sami, což byla skvělá příležitost pro prozkoumání kazatelny a jiných místností, a stálo to za to. Ve skoro plném počtu jsme začali písničkou. Potom nám předčítali pasáž ze Skutků apoštolů, která se pojila k Velikonocím. Čtení jsme prokládali ještě několika hezkými písničkami za doprovodu kytary. Po dočtení následovalo společné foto, úklid a odchod na agapé. Původně se mělo konat na místní faře, ovšem akce se pak nakonec přesunula ke kamarádce domů, která byla tak obětavá a propůjčila nám svůj obývák. Celý večer jsme se dobře bavili a skupinky lidí diskutovaly o všem možném. I když jsem znala jen čtyři lidi z 20, co tam byli, dobře jsem se pobavila i s ostatními. Byl to velice příjemný večer tak snad se nás uvidí na dalším setkání víc.

Magda Ryšánová

Foto zde