PŘEDVÁNOČNÍ MODLITBY MLÁDEŽE

Adorace místního kněze p. Ryšavého, agapé ve školce, zdravé občerstvení a hlavně předvánoční atmosféra - perníčky, výroba přáníček... takové byly prosincové modlitby mládeže v Kojetíně.

Plakátek na prosincové Modlitby mládeže - Předvánoční

Jako již tradičně se druhý pátek v měsíci, prosinci, konaly mládežnické modlitby mládeže. Tentokrát jsme se vydali do jedné z farností našeho přerovského děkanátu. Dopravili jsme se tedy všichni na 19:30 do kojetínského kostela Nanebevzetí Panny Marie. Zde proběhla adorace s místním knězem Ryšavým na téma adventu. Poté následoval přesun na agapé, které se konalo netradičně ve školce. Kromě mrňavých židliček a občerstvení tu na nás čekala i uvolněná předvánoční atmosféra. Kromě klasického povídání s novými i starými kamarády se mohl volný čas využít například k výrobě vánočních přání pro ležící na LDNce či zdobení perníčků. Za organizátory děkuji všem třiceti účastníkům, díky vám jsme mohli strávit jeden příjemný večer. Věřím, že se setkáme i příští měsíc v Přerově.

Maruška Štěpánová