CÍRKEVNÍ SILVESTR

O víkendu 30.11. - 1.12. proběhl v Přerově na Sonusu církevní silvestr ve stylu RETRO. Nejdříve byla na programu mše svatá v kostele sv. Vavřince. Po duchovním nasycení jsme se nasytili dobrým jídlem a zábava mohla začít! Minulá léta jsme si připomněli skvělou hrou, kdy jsme získávali banány, toaleťák nebo necenzurovanou knihu. Poté jsme tyto cenné předměty vyměnili u veksláka za bony, a ty pak posloužily jako lístky do tomboly. Své znalosti retra i církve jsme si otestovali pomocí soutěžního kvízu, a pozornost ve hře Při jménu Ježíš poklekne každé koleno. Půlnoční přípitek, ohňostroj (bohužel jen na videu) a modlitba byla vyvrcholením celé akce. Vytrvalejší z nás pokračovali tancem s just dance a debatami o životě nejen u nás v děkanátu. Na akci nás kromě přítomnosti našich mladých těšila i přítomnost duchovních. Po nepříliš dlouhém spánku jsme se společně vypravili na mši - v první neděli adventní.

Ivanka Slivková

Několik fotografií z akce